sepsis and fever in elderly

آژانس مراقبت در منزل چیست؟

آژانس های مراقبت در منزل، مشاغل جدید و دارای مجوزی هستند که مراقبین را ارزیابی و استخدام می کنند و آنها را برای ارائه مراقبت در منزل به خانه عزیزان سالمند شما می فرستند. این آژانس ها می توانند هم خدمات مراقبت پزشکی و هم غیر پزشکی ارائه دهند . افراد حرفه ای، مانند پرستاران یا دستیاران پرستاری، مراقبت های پزشکی را ارائه می دهند. مراقبت‌های غیرپزشکی، یا به عبارت دیگر مراقبت شخصی یا مراقبت‌های نگهداری ، شامل کمک به فعالیت‌های روزمره زندگی، مانند تهیه غذا، غذا خوردن و حمام کردن می باشد و می‌تواند توسط افراد بدون آموزش حرفه‌ای ارائه شود.

خدمات مراقبتی و حمایتی که می تواند در خانه ارائه شود انواع مختلفی دارد ، از مراقبت های پزشکی، مانند تزریق، مراقبت از زخم، و نظارت بر علائم حیاتی گرفته تا کمک های ساده در فعالیت های روزمره زندگی، مانند غذا خوردن، و کمک به حمام کردن، لباس پوشیدن و نظافت. مراقبان غیرپزشکی همچنین می توانند در فعالیت هایی مانند خرید، کارهای خانه و انجام سایر امور کمک کنند.

خانواده ها می توانند مراقبین مورد نیاز خود را یا از طریق آژانس های مراقبت جستجو کنند و یا بطور مستقیم از مراقبین مستقل و بدون واسطه آژانس ها کمک بگیرند.

با این حال، اگر خانواده‌ای به دنبال مراقبت‌های پزشکی در منزل باشد، در یافتن یک مراقب مستقل که به طور حرفه‌ای در زمینه پزشکی آموزش دیده و دارای مجوز باشد، چالش بسیار بزرگ‌تری وجود دارد زیرا بخش اعظم کار شامل مصاحبه با مراقبان و ارزیابی آنها چه از لحاظ میزان تسلط به شغل و چه از لحاظ اخلاقی بر عهده خانواده ها قرار می گیرد این در حالی است که آژانس های مراقبت قبلا تمام این ارزیابی ها و بررسی ها را درباره مراقبان خود انجام داده اند و نیازی به نگرانی وجود نخواهد داشت. به همین منظور اکثر خانواده ها تمایل دارند از آژانس های مراقبت در منزل برای این منظور استفاده کنند.

آژانس‌های مراقبت در منزل معمولا در ارزیابی توانایی ها، انتخاب و معرفی مراقبین قوانین سخت‌گیرانه‌تری دارند. اما از آنجایی که یک مراقب مستقل انعطاف‌پذیری حمایتی بیشتری در برابر فرد مراقبت گیرنده می‌تواند داشته باشد، اغلب دلیلی است که خانواده‌ها ترجیح می‌دهند با یک مراقب مستقل کار کنند تا آژانس مراقبت در منزل، به عنوان مثال آنها می توانند لامپ ها را عوض کنند، به خرید مواد غذایی بروند یا گیرنده مراقبت را به یک سینما ببرند. با تمام این توضیحات باور عمومی بر این است که کیفیت مراقبتی که توسط مراقبان، چه مستقل و چه معرفی شده از طریق آژانس، ارائه می شود کاملا به فردی که مراقبت می کند بستگی دارد مراقبین مستقل و همچنین مراقبانی از آژانس های مراقبت در منزل وجود خواهند داشت که مراقبت عالی را ارائه می دهند. و افرادی از هر دو گزینه وجود خواهند داشت که مراقبت کمتری ارائه می دهند.

هدف مراقبت در منزل این است که به مددجو و خانواده او اجازه دهد که در محل زندگی خود با خیال راحت بمانند و تا حد امکان مستقل باشند. مشتریان مراقبت در منزل TangelaCare سالمندان می باشند.

خدماتی که توسط TangelaCare ارائه می شود عبارتند از :

خدمات پزشکی

ارائه خدمات پزشکی توسط افراد حرفه ای مانند: پزشکان، پرستاران، کمک پرستاران، مددکاران اجتماعی، متخصصین بهداشت روانی، متخصصین کاردرمانی و فیزیوتراپی

این خدمات شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ارائه تجهیزات پزشکی حرفه ای و بادوام از جمله دستگاه های کنترل قند خون، دستگاه های کنترل فشار خون، دستگاه های کاردیوگرافی، صندلی چرخدار،
  • مدیریت مصرف دارو، هماهنگی و مدیریت ملاقات با پزشکان و متخصصان، هماهنگی چهت استفاده از آمبولانس و یا وسیله حمل و نقل جهت جابجایی از منزل به درمانگاه، بیمارستان و یا مطب پزشک و بالعکس و غیره

خدمات غیرپزشکی

ارائه خدمات غیرپزشکی توسط افراد حرفه ای مانند آشپز، مراقبان سلامت و خدمت رسان ها در انجام کارهای روزمره از قبیل: (این خدمات نیازی به دستور پزشک ندارند)

  • مراقبت‌های شخصی شامل: حمام کردن، توالت، بلند کردن، لباس پوشیدن، مصرف دارو و تغذیه
  • مراقبت‌های در منزل شامل: خانه‌داری، آشپزی و لباس‌شویی
  • و مراقبت‌های همراهی شامل: خرید، حمل‌ونقل، هم صحبتی و سرگرم کردن سالمندان و غیره