فرشته نگهبان شما برای نگهداری و مراقبت از سالمندان

Logo

Locationآدرس

شماره 158-1403، خیابان 13 غربی، ونکوور شمالی، بریتیش کلمبیا، V7M 0A7

phone723-6108 (778) 1+

با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

وبلاگ

پست‌های ما را خوانده و با ما همراه شوید.

vitamin d in elderly مطالعه بیشتر

چه کسانی بیشتر از Telemedicine استفاده می کنند

در این مقاله به بررسی ویتامین دی، نقش آن در سلامت بدن، دلایل و تاثیرات ناشی از کمبود آن در بدن سالمندان، و نقش مثبتی که داشتن مقادیر کافی از آن در بدن سالمندان برای سلامتی آنها بازی می‌کند می‌پردازیم.

senior woman telemedicine مطالعه بیشتر

چه کسانی بیشتر از Telemedicine استفاده می کنند

بهداشت از راه دور که به آن پزشکی از راه دور یا پزشکی الکترونیکی نیز گفته می شود به معنای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی از راه دور بر روی زیرساخت های مخابراتی است. در این مقاله به این موضوع پرداخته شده است که چه افرادی در جامعه بیشتر می روند سراغ استفاده از بهداشت از راه دور؟

elderly with back pain scoliosis at beach مطالعه بیشتر

اسکولیوز در سالمندان

برخلاف تصور عموم که اسکولیوز و انحراف ستون فقرات فقط در کودکان و نوجوانان قابل تشخیص و درمان است، این بیماری در سالمندان نیز بسیار شایع است. با مطالعه این مقاله درباره اسکولیوز در سالمندان بیشتر بدانید.

senior couple having online video conference with a doctor مطالعه بیشتر

آینده سلامت از راه دور در جهان پس از همه گیری

با شیوع ویروس کووید 19 در سراسر دنیا و قرنطینه شدن شهرها، رفت و آمد به مراکز عمومی کاهش چشمگیری یافت و برقراری ارتباط از راه دور جایگزین خوب و منطقی برای مردم کل دنیا شد، تا جاییکه مراقبت های بهداشتی هم وارد دنیای دیجیتال و اینترنت شد. در این پست به آینده سلامت از راه دور در جهان پس از همه‌گیری پرداخته شده است.

seniors at cafe مطالعه بیشتر

برخی فعالیت‌های مفرح برای سالمندان

مطالعات نشان داده است که سالمندانی که با فعالیتهای هنری مشغول هستند، از کیفیت زندگی بهتری برخوردار هستند و احساس رفاه بیشتری را تجربه می کنند. در این پست، فهرستی از فعالیت‌هایی که می‌تواند باعث سرگرم شدن سالمندان شود تهیه شده است.

sad elder man at home مطالعه بیشتر

سالمندان بی خویشاوند

بخشی از گروه رو به رشد از افراد مسن در کانادا که به آنها بی‌خویشاوند kinless گفته می‌شود، یعنی افرادی که خانواده نزدیکی ندارند تا با افزایش سن به آنها کمک کنند. در این مقاله درباره دلایل بی‌خویشاوند بودن برخی سالمندان و راه‌های مقابله با آن بیشتر مطالعه کنید.

old-lady-is-testing-blood-sugar-level-using-blood-sugar-test-kit مطالعه بیشتر

دیابت و سالمندان- بخش دوم

از آنجایی که بیماری دیابت خصوصا در سالمندان بسیار اهمیت دارد در این پست به بررسی بیشتر این بیماری پرداخته‌ایم. شما با مرور این پست می توانید درباره انواع دیابت، راه های کنترل و مدیریت آن و... اطلاعات بیشتری کسب نمائید.