فرشته نگهبان شما برای نگهداری و مراقبت از سالمندان

Logo

Locationآدرس

شماره 158-1403، خیابان 13 غربی، ونکوور شمالی، بریتیش کلمبیا، V7M 0A7

phone723-6108 (778) 1+

با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

وبلاگ

پست‌های ما را خوانده و با ما همراه شوید.

elderly with back pain scoliosis at beach مطالعه بیشتر

اسکولیوز در سالمندان

برخلاف تصور عموم که اسکولیوز و انحراف ستون فقرات فقط در کودکان و نوجوانان قابل تشخیص و درمان است، این بیماری در سالمندان نیز بسیار شایع است. با مطالعه این مقاله درباره اسکولیوز در سالمندان بیشتر بدانید.

senior couple having online video conference with a doctor مطالعه بیشتر

آینده سلامت از راه دور در جهان پس از همه گیری

با شیوع ویروس کووید 19 در سراسر دنیا و قرنطینه شدن شهرها، رفت و آمد به مراکز عمومی کاهش چشمگیری یافت و برقراری ارتباط از راه دور جایگزین خوب و منطقی برای مردم کل دنیا شد، تا جاییکه مراقبت های بهداشتی هم وارد دنیای دیجیتال و اینترنت شد. در این پست به آینده سلامت از راه دور در جهان پس از همه‌گیری پرداخته شده است.

seniors at cafe مطالعه بیشتر

برخی فعالیت‌های مفرح برای سالمندان

مطالعات نشان داده است که سالمندانی که با فعالیتهای هنری مشغول هستند، از کیفیت زندگی بهتری برخوردار هستند و احساس رفاه بیشتری را تجربه می کنند. در این پست، فهرستی از فعالیت‌هایی که می‌تواند باعث سرگرم شدن سالمندان شود تهیه شده است.

sad elder man at home مطالعه بیشتر

سالمندان بی خویشاوند

بخشی از گروه رو به رشد از افراد مسن در کانادا که به آنها بی‌خویشاوند kinless گفته می‌شود، یعنی افرادی که خانواده نزدیکی ندارند تا با افزایش سن به آنها کمک کنند. در این مقاله درباره دلایل بی‌خویشاوند بودن برخی سالمندان و راه‌های مقابله با آن بیشتر مطالعه کنید.

old-lady-is-testing-blood-sugar-level-using-blood-sugar-test-kit مطالعه بیشتر

دیابت و سالمندان- بخش دوم

از آنجایی که بیماری دیابت خصوصا در سالمندان بسیار اهمیت دارد در این پست به بررسی بیشتر این بیماری پرداخته‌ایم. شما با مرور این پست می توانید درباره انواع دیابت، راه های کنترل و مدیریت آن و... اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

senior blood sugar level control مطالعه بیشتر

دیابت چیست و چرا سالمندان به دیابت مبتلا می شوند؟

بیماری مزمن دیابت در بین افراد مسن شایع است و علائم آن می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد و تقریباً 33 درصد از افراد بالای 65 سال را تحت تأثیر قرار می دهد. تشخیص زودهنگام دیابت می تواند به جلوگیری از عوارض جدی این بیماری کمک کند.

caregiver holds an elderly's hands مطالعه بیشتر

چرا به حمایت و کمک مراقبان سلامت نیاز دارید؟

مراقب کسی است که به فردی که به دلیل شرایط خاص جسمی یا روانی نیازمند مراقبت است کمک میکند، و می تواند از اعضا و عزیزان فرد نیازمند مراقبت باشد یا فردی خارج از خانواده. در این مقاله با دلایل و زمان نیاز به حمایت مراقب و همچنین مزایای کمک گرفتن از مراقبین سلامت بیشتر آشنا می‌شویم.