senior managing medications

چگونه یک مراقب استخدامی می تواند جدول زمانی داروهای سالمندان را مدیریت کند؟

مراقبت از سالمندان شغلی است که صبر و حوصله زیادی می خواهد. با افزایش سن توانایی سالمندان برای انجام بسیاری از کارها کمتر می شود.

بسیاری از آنها برای حفظ سلامتی خود نیاز به مصرف چندین دارو در روز دارند که هر کدام را باید در زمان مشخصی از روز و به مقدار معینی مصرف نمایند و مدیریت مصرف همه این داروهای مختلف در هر روز ممکن است سخت و طاقت فرسا باشد. اما از طرفی مصرف صحیح داروها بدون فراموش کردن حتی یک دوز بسیار ضروری است. مراقبت دقیق از داروهای آنها - و درک هدف هر کدام - می تواند به ایمن نگه داشتن آنها کمک کند.

راه های زیادی برای برنامه ریزی و مدیریت داروهای سالمندان وجود دارد که به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

  1. استفاده از تخته سفید:
  2. شما به عنوان یک مراقب سلامت باید تعداد داروهایی را که بصورت روزانه مصرف می کنند، بهترین زمان مصرف آنها، دستورالعمل مصرف و نام هر کدام را بدانید. می توانید آنها را روی تخته سفید یادداشت کنید. تخته‌های سفید ایده‌آل هستند زیرا در صورت تغییر نسخه، می‌توانید به راحتی تغییرات را ایجاد کنید.

  3. استفاده از ارگانایزرهای دارو:
  4. این ارگانایزرها با محفظه هایی که برای نگهداری داروها دارند به مراقبین سلامت کمک می کنند تا بدانند در هر روز هفته چه داروهایی را باید به سالمندان بدهند اما استفاده از این وسیله برای داروهایی که باید هر کدام در زمان مشخصی از روز مصرف شوند چالش برانگیز است و می تواند مراقبین سلامت را گیج کند.

  5. استفاده از آلارم برای یادآوری داروها:
  6. به راحتی می توانید از تلفن همراه خود برای ست کردن آلارم استفاده کنید و نام دارویی را که باید در هر زمان مصرف شود را هم در بخش مخصوص آلارم در گوشی همراه مشخص کنید. اما تصور کنید که به هر دلیل یک روز در مرخصی باشید

  7. دانلود اپلیکشن های مخصوص مراقبت از سلامت:
  8. این اپلیکیشن ها بهترین ابزار برای یادآوری مصرف داروها در زمان مشخص می باشند. TangelaCare با ارائه این ویژگی در اپلیکیشن خود کار را برای کاربران خود راحت کرده تا مراقبین سلامت بتوانند با خیال راحت مصرف روزانه داروهای سالمندان تحت مراقبت خود را مدیریت کنند.