old man showing his drugs to doctor in online video chat

چگونه در زمان COVID-19 تماس خانگی بگیریم؟

طی دوسال اخیر با وجود شیوع سریع و گسترده ویروس کرونا ، کووید 19، و با توجه به هشدارهای پی در پی سازمان بهداشت جهانی مبنی بر عدم حضور در اماکن عمومی خصوصا بیمارستان ها و مراکز پزشکی، به دلیل بالا بودن ریسک ابتلا به ویروس، درمان بیماری های سرپایی و معمولی، چکاپ های عادی به چالشی برای مردم خصوصا سالمندان تبدیل شده است. طی مطالعات گسترده انجام شده تخمین زده می شود که جمعیت زیادی از سالمند کاملاً در خانه هستند و بسیاری دیگر برای ترک خانه خود به کمک دیگران نیاز دارند.

دولت ها و مجریان قانون در کلیه کشورها به سالمندان توصیه می کنند تا آن جا که ممکن است از حضور در مراکز درمانی و کلینیک ها به منظور چکاپ های دوره ای یا درمان بیماری های غیر ضروری خودداری کنند زیرا مراقبت در بیمارستان ها و کلینیک ها می تواند ایشان را در معرض خطر قرار دهد. پس با وجود تمام این هشدارها چاره برای چکاپ های دوره ای سالمندان و یا دریافت خدمات پزشکی سرپایی چیست؟

با توجه به پیشرفت و گسترش روز به روز تکنولوژی بخش اعظم چالش افراد در رابطه با دریافت خدمات دارو و درمانی حل شده است. شرکت ها و موسسات بسیاری در همین دوران پاندمی روی کار آمدند و اپلیکیشن های مختلفی در زمینه خدمات پزشکی از راه دور و آنلاین طراحی و ارائه داده اند. هدف از طراحی و ارائه این اپلیکیشن ها کاهش فشار بر مراکز بهداشتی، انجام درمان‌های خانگی و کاهش خطر مواجهه با مردمی است که هنوز ویروس کرونا را باور ندارند

بنابراین، اگر سالمند شما نیاز به مراجعه به پزشک دارد، چه برای معاینات پزشکی دوره ای روتین، چه در صورت بیماری یا علائم کووید-19، می‌توانید از خدمات بهداشت از راه دور ارائه‌ شده توسط ارائه‌دهندگان مراقبت‌های پزشکی از راه دور مانند TangelaCare استفاده کنید و از خطر ابتلا به بیماری مصون بمانید.

خدمات سلامت تلفنی TangelaCare

TangelaCare در تمام طول هفته طی 24 ساعت شبانه روز خدمات آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهد. سالمندان و مراقبان ایشان می توانند از خدمات راه دور TangelaCare مانند تماس تصویری یا صوتی با پزشک خود در هر جایی استفاده نمایند.

حتی در مواقع ضروری برای تماس حضوری با پزشک و انجام معاینات پزشکی از نزدیک جهت فراهم آوردن امکانات ویژه برای مشتریان می توان از خدمات هماهنگی و ترتیب حمل و نقل آسان استفاده نمود. همچنین هماهنگی های لازم جهت دریافت وقت ملاقات حضوری از پزشک یا پزشکان معالج به منظور حذف زمان انتظار زیاد به کمک این اپلیکیشن انجام خواهد شد .

به کمک TangelaCare می توان اکثر تست‌های آزمایشگاهی، معاینات و مراقبت‌های پیشگیرانه را بدون خروج بیمار از خانه انجام داد! همچنین در صورت نیاز به استفاده از خدمات کمک رسانی مراقبین سلامت TangelaCare لیستی از بهترین و کارآزموده ترین مراقبین سلامت، کارشناسان بهداشتی و پرستاران را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با توجه به نیاز و شرایط خود انتخاب نمایید.