فرشته نگهبان شما برای نگهداری و مراقبت از سالمندان

Logo

Locationآدرس

شماره 158-1403، خیابان 13 غربی، ونکوور شمالی، بریتیش کلمبیا، V7M 0A7

phone723-6108 (778) 1+

با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

وبلاگ

پست‌های ما را خوانده و با ما همراه شوید.

senior blood sugar level control مطالعه بیشتر

دیابت چیست و چرا سالمندان به دیابت مبتلا می شوند؟

بیماری مزمن دیابت در بین افراد مسن شایع است و علائم آن می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد و تقریباً 33 درصد از افراد بالای 65 سال را تحت تأثیر قرار می دهد. تشخیص زودهنگام دیابت می تواند به جلوگیری از عوارض جدی این بیماری کمک کند.

caregiver holds an elderly's hands مطالعه بیشتر

چرا به حمایت و کمک مراقبان سلامت نیاز دارید؟

مراقب کسی است که به فردی که به دلیل شرایط خاص جسمی یا روانی نیازمند مراقبت است کمک میکند، و می تواند از اعضا و عزیزان فرد نیازمند مراقبت باشد یا فردی خارج از خانواده. در این مقاله با دلایل و زمان نیاز به حمایت مراقب و همچنین مزایای کمک گرفتن از مراقبین سلامت بیشتر آشنا می‌شویم.

doctor working with tablet on canada flag background مطالعه بیشتر

هزینه بیمه در کانادا چقدراست؟ و آیا قرارهای ملاقات از راه دور تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

گزارش های متعددی وجود دارند که خاطرنشان می کنند هزینه های پزشکان در کانادا سومین منبع بزرگ هزینه های مراقبت های بهداشتی پس از بیمارستان ها و داروها است. مقاله حاضر را بخوانید تا درباره هزینه‌های بیمه سلامت در کانادا و پوشش خدمات مجازی بیشتر بدانید.

senior woman with her caregiver outdoor مطالعه بیشتر

5 راه برای مراقبت پویا از سالمندان

مراقبت واکنشی اغلب زمانی انجام می شود که حادثه و یا مشکلی برای سالمندان بوجود آید. اما مراقبت پویا یعنی پیشگیری از وقوع حادثه بطور مثال شما مانع مصرف دخانیات و یا الکل توسط والدین سالمند خود می شوید و یا به طور مرتب فشار و قند خون ایشان را اندازه گیری می نمایید. در این پست، ما به شما کمک می کنیم تا مراقبت از سالمندان را از یک فرآیند واکنشی به یک فرآیند فعال تبدیل کنید.

home care teaching elderly working with laptop to connect with their child مطالعه بیشتر

اگر در خارج از کشور هستید و سالمند عزیز شما به خدمات اورژانسی نیاز دارد، چه کاری باید انجام دهید

نحوه مراقبت از والدین سالخورده دغدغه اصلی بسیاری از خانواده هایی است که راه دور بسر می برند یا مرتبا مجبور به سفرهای مختلف می باشند. نحوه اطمینان از مراقبت های بهداشتی خوب، یافتن مراقبین سلامت مورد اعتماد و حرفه ای ، دسترسی به خدمات سلامت به موقع و صحیح از مسائل پیچیده خانواده هاست.

tired and sad caregiver sitting on a couch مطالعه بیشتر

وقتی به عنوان مراقب سلامت خسته هستید و برای استراحت نیاز به استراحت دارید، چه کاری می توانید انجام دهید؟

فرسودگی مراقبین سلامت یک حالت فرسودگی جسمی، عاطفی و ذهنی است. مراقبان سلامتی که تحت استرس هستند ممکن است خستگی، اضطراب و افسردگی را تجربه کنند. برخی از راه‌های جلوگیری از فرسودگی در این شغل پیوستن به گروههای حمایتی مراقبت‌کننده و استفاده از خدمات مراقبتی انها است.

a nurse taking care of a senior man at home مطالعه بیشتر

مراقبت در خانه و اجتماع چیست؟

خدمات "مراقبت در خانه و جامعه" به این معناست که افراد می توانند مراقبت های خود را در خانه دریافت کنند، نه در بیمارستان یا سایر مراکز مراقبت طولانی مدت، مراقبت در خانه کمک می کند تا افراد واجد شرایط بتوانند مستقل در جامعه زندگی کنند. شرکت TangelaCare با ارائه خدمات سلامتی و مراقبت بصورت آنلاین به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی نگهداری از عزیزان سالمند خود را مدیریت کنید.

senior managing medications مطالعه بیشتر

چگونه یک مراقب استخدامی می تواند جدول زمانی داروهای سالمندان را مدیریت کند؟

بسیاری از سالمندان برای حفظ سلامتی خود نیاز به مصرف چندین دارو در روز دارند که هر کدام را باید در زمان مشخصی از روز و به مقدار معینی مصرف نمایند و مدیریت مصرف همه این داروهای مختلف در هر روز ممکن است سخت و طاقت فرسا باشد. در این پست به بررسی برخی از راه های موجود برای برنامه ریزی و مدیریت داروهای سالمندان می‌پردازیم.

doctor taking care of senior woman at home مطالعه بیشتر

آیا می خواهید در آسایش خانه خود با عزت و سربلندی به پیری برسید؟

اگر افراد احساس کنند احترام و ارزش آنها به عنوان یک انسان رعایت نمی شود، این می تواند آنها را از لذت بردن از زندگی و احساس امنیت در طول دوره مراقبت باز دارد. موضوع کرامت برای سالمندی که بیشتر استقلال خود را به شخص دیگری مانند مراقبین سلامت واگذار کرده است مسئله بسیار با اهمیتی است که نباید از کنار آن به راحتی گذشت.

senior couple telehealth with online doctor with tablet مطالعه بیشتر

مزایای Telehealth برای سالمندان

با پدید آمدن بیماری کرونا و همه گیر شدن ویروس کووید-19 در سراسر جهان بیشتر صنوف و مشاغل به سمت دنیای مجازی رفتند تا خدمات خود را از راه دور به افراد ارائه دهند. پزشکان و کادر پزشکی و درمانی هم از این قاعده مستثنی نماندند و اپلیکیشن های بسیاری در همین دوران همه گیری کووید با هدف ارائه انواع خدمات درمانی و پزشکی و پرستاری بضورت telehealth در سراسر دنیا ظهور پیدا کردند و موفقیت های چشمگیری کسب نمودند.

senior woman's hand holding tv remote control مطالعه بیشتر

رابطه سلامت سالمندان و تماشای تلویزیون

طی مطالعاتی که در دهه های اخیر بر روی تماشای تلویزیون و سلامتی انجام شده است، محققان به این نتیجه رسیده اند که تماشای بیش از حد تلویزیون به سلامت فیزیکی و روحی انسان آسیب می زند. اهمیت این موضوع بیشتر در مورد کودکان و سالمندان می باشد زیرا این دو گروه از افراد می توانند بیشترین آسیب را از تماشای بیش از حد تلویزیون ببینند.

old man showing his drugs to doctor in online video chat مطالعه بیشتر

چگونه در زمان COVID-19 تماس خانگی بگیریم؟

کلیه کشورها به سالمندان توصیه می کنند تا آن جا که ممکن است از حضور در مراکز درمانی و کلینیک ها به منظور چکاپ های دوره ای یا درمان بیماری های غیر ضروری خودداری کنند زیرا مراقبت در بیمارستان ها و کلینیک ها می تواند ایشان را در معرض خطر قرار دهد. پس با وجود تمام این هشدارها چاره برای چکاپ های دوره ای سالمندان و یا دریافت خدمات پزشکی سرپایی چیست؟

senior-woman-talking-with-her-doctor مطالعه بیشتر

آژانس مراقبت در منزل چیست؟

آژانس های مراقبت در منزل، مشاغل جدید و دارای مجوزی هستند که مراقبین را ارزیابی و استخدام می کنند و آنها را برای ارائه مراقبت در منزل به خانه عزیزان سالمند شما می فرستند. این آژانس ها می توانند هم خدمات مراقبت پزشکی و هم غیر پزشکی ارائه دهند. ما در این مقاله به بررسی برخی از خدماتی که آژانس‌های مراقبت در منزل ارائه می‌دهند می‌پردازیم.

sepsis and fever in elderly مطالعه بیشتر

روز جهانی سپسیس و سالمندان

سپسیس واکنش شدید بدن به عفونت است. عفونت‌هایی که منجر به سپسیس می‌شوند اغلب در ریه، مجاری ادراری، پوست یا دستگاه گوارش شروع می‌شوند. بدون درمان به موقع، سپسیس می‌تواند به سرعت منجر به آسیب بافتی، نارسایی اندام و مرگ شود. سپسیس در اصطلاح عادی به عنوان مسمومیت خون شناخته می‌شود، و زمانی رخ می‌دهد که جریان خون مملو از باکتری است و معمولاً در پاسخ به تلاش بدن برای مبارزه با عفونت شدید ایجاد می‌شود.

a depressed lonely old man looking out of the window مطالعه بیشتر

خودکشی در سالمندان

خودکشی ، اگرچه تا حد زیادی قابل پیشگیری است ، اما یکی از سه علت اصلی مرگ و میر در میان افراد است. خودکشی فقط در کشورهای توسعه یافته رخ نمی دهد ، بلکه در همه مناطق جهان یک پدیده جهانی است. بسیاری از خودکشی ها در لحظات بحرانی به طور ناگهانی و با از بین رفتن توانایی مقابله با استرس های زندگی مانند مشکلات مالی، قطع رابطه با عزیزان یا درد و بیماری مزمن و غیره اتفاق می افتد.

lung cancer day مطالعه بیشتر

روز جهانی سرطان ریه

سرطان ریه نوعی از سرطان است که سلول‌های ریوی را درگیر می‌کند و هنگامی اتفاق می‌افتد که سلول‌های ریه جهش می‌یابند و رشدی غیر طبیعی دارند. سلول‌ها به طور غیرقابل کنترل رشد می‌کنند و با هم جمع می‌شوند و تومور تشکیل می‌دهند.

senior-health-care-hepatitis مطالعه بیشتر

هپاتیت و مراقبت‌های بهداشتی سالمندان

هپاتیت یک بیماری ویروسی است که در سه نوع B ،A، و C می‌تواند فرد را مبتلا کند. تنها راه تشخیص این بیماری آزمایش خون و بررسی آنزیم‌های کبدی است. نوع C آن از طریق تماس با خون آلوده منتقل می‌شود؛ مانند استفاده از مواد مخدر تزریقی، دریافت خون یا فرآورده‌های خونی آلوده به ویروس ...

senior-health-nurse مطالعه بیشتر

اهمیت پرستاران در مراقبت سلامتی سالمندان

در عصر حاضر نقش خانواده و در راس آن پدر و مادر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا نقش ایشان در تربیت و فرزند پروری بسیار مهم و اثرگذار می‌باشد و مسئولیت اصلی پرورش و حمایت از کودکان را بر عهده دارند. برای اینکه کودکان شاد و سالم تربیت شوند نیاز به پدر و مادری سالم و خانواده‌ای با فضای عاطفی مثبت می‌باشد.

senior-health-nurse مطالعه بیشتر

اهمیت پرستاران در مراقبت سلامتی سالمندان

پرستاران گروهی از کادر درمانی هستند که مسئولیتهای بسیار با اهمیت و دشواری دارند. نقش اصلی یک پرستار حمایت و مراقبت از افراد در برابر بیماری است. پرستاران را می‌توان از لحاظ گروه بیمارانی که با ایشان در ارتباط هستند به سه گروه دسته بندی کرد ...

senior-health-asthma مطالعه بیشتر

مراقبت‌های بهداشتی سالمندان مبتلا به آسم

آسم در افراد مسن کمتر تشخیص داده می‌شود و غالبا تحت درمان قرار نمی‌گیرد زیرا در اغلب موارد با علایم سایر بیماریهای شایع در دوران پیری اشتباه گرفته می‌شود. شناخت و درمان آسم در افراد مسن بسیار مشکل‌تر است زیرا مکانیسم‌های پاتوفیزیولوژیک آسم در افراد مسن نسبت به آنچه در بیماران جوان مبتلا به آسم دیده می‌شود متفاوت است.

senior-health-social-media مطالعه بیشتر

ارتباط مراقبت‌های سلامت سالمندان و شبکه‌های اجتماعی

بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی سلامت روان گروهی از سالمندان محققین به این نتیجه رسیده اند که ارتباط مستقیمی بین میزان گستردگی ارتباط اجتماعی سالمندان و سلامت روان آنها وجود دارد. بر این اساس هرچه شبکه ارتباطی افراد مسن با همسالان و دوستان و اقوامشان گسترده‌تر و بیشتر باشد...

health coaching مطالعه بیشتر

کوچینگ سلامتی و مراقبت از سالمندان

کوچینگ (Coaching) یک روش مهم براي تشویق افراد به رشد است. کوچ یک پشتیبان، مشوق و تأییدکننده توانایی‌هاي انسانی است. ماهیت آن پرورش مهارت‌ها براي رسیدن به اهدافی است که فرد آرزوي محقق شدن آنها را دارد. بنابراین، کوچینگ به افراد کمک می‌کند تا بفهمند که تغییر سازنده، انسان‌هایی با هوش عاطفی ایجاد می‌کند که به دنبال بهبود کیفیت زندگی و توانایی غلبه بر مشکلات هستند.

World Health Day مطالعه بیشتر

هفتم آوریل روز جهانی سلامت و مراقبت از سلامتی سالمندان

هفتم آوریل روز جهانی سلامت است. این روز بهانه‌اي است تا یک نگاه اجمالی به روند پیري و وضعیت سلامتی و انواع بیماري‌هاي شایع در دوران پیري داشته باشیم.

Autism and Elderly مطالعه بیشتر

اوتیسم و سالمندی

اوتیسم را بیشتر افراد یک بیماري براي کودکان می‌شناسند و مطالعات انجام شده در این زمینه کمتر به بزرگسالان و خصوصا سالمندان پرداخته است. اما همین تحقیقات کم نشان می‌دهد که بزرگسالان مبتلا به اوتیسم در معرض خطر گسترده‌اي از شرایط سلامت جسمی و روحی، از جمله دیابت، افسردگی و بیماري‌هاي قلبی هستند.

elderly care مطالعه بیشتر

نقش و مسئولیت‌هاي مراقبین و اهمیت آن‌ها در میزان کیفیت زندگی سالمندان

این مطلب به بررسی نقش‌هاي متعدد افرادي که از سالمندان مراقبت می‌کنند و تأثیرات این نقش بر سلامتی آنها می‌پردازد. وظایف مراقب، مراقبت دائم در طول زمان، افزایش دامنه مسئولیت‌هاي مراقبت در طی زمان و تصمیم‌گیري در موقعیت‌هاي خاص می‌باشد. مراقبت از خانواده نسبت به گذشته بسیار مهم‌تر و پیچیده‌تر شده است و...

elderly care مطالعه بیشتر

مراقبت از سالمندان

اگرچه پیري به خودي خود دلیلی براي در نظر گرفتن مراقبت از سالمندان نیست، اما معمولاً بیماري‌هاي مختلف و محدودیت ‌هاي جسمی همراه با پیري است که بحث در مورد مراقبت از سالمندان را به دنبال دارد.